Geri Dön
Ekonomi9 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto sonuç sorgulama

9 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto sonuç sorgulama

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 78 milyon 724 bin 648 TL.

9 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto sonuç sorgulama

Sisal Şans ile yeni dönemde kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 78 milyon 724 bin 648 TL. Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran şanslı numaralar 5 11 32 69 70 77 joker: 28 oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO DEVRETTİ

Çılgın Sayısal Loto'nun 9 Kasım çekilişinde 6 ve 5+1 bilen çıkmadı. 5 bilen bir kişi ise 354 bin 10 kuruş kazandı.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ SORGULAMA

9 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı Sayısal Loto sonuç sorgulama

9 KASIM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'nun bu akşamki çekilişi saat 21.30'da gerçekleşti. Çılgın Sayısal Loto çekilişi Millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak yayınlandı.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto bayilerin yanı sıra artık online olarak da oynanabiliyor. Millipiyangoonline.com adresini ziyaret ederek Çılgın Sayısal Loto için kupon doldurabilirsiniz.

ONLİNE ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Doktora, ''meslektaşını öldürmek''ten ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıMetin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışan meslektaşı 26 yaşındaki Kaan Erol'u defalarca bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen doktor Yavuz Sümter, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler