Geri Dön
Ekonomi3 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları kaçta açıklanacak? Çılgın Sayısal Loto online oyna

3 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları kaçta açıklanacak? Çılgın Sayısal Loto online oyna

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için geri sayım başladı. Haftanın üç günü çekilen Çılgın Sayısal Loto'da son çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden ikramiye 66 milyon TL'yi geçti. Artık online olarak da oynanabilen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam büyük ikramiye sahibini bulacak mı merak konusu. 3 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta yapılacak?

3 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları kaçta açıklanacak? Çılgın Sayısal Loto online oyna

Sisal Şans ile yeni dönemde çok daha fazla kazandıran Çılgın Sayısal Loto'nun 30 Eylül'de yapılan son çekilişinde 6 bilen çıkmayınca devreden büyük ikramiye 66 milyon 538 bin 643 TL oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam çekiliş var. Saat 21.30'da yapılacak Çılgın Sayısal Loto çekilişi canlı olarak Millipiyangoonline.com adresinden izlenebilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto yeni dönemde online olarak da oynanabiliyor. Millipiyangoonline.com adresi üzerinden kupon doldurmanız mümkün. Bu akşam yapılacak Çılgın Sayısal Loto çekilişi için 21.00'e kadar oyun oynayabiliyorsunuz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE OYNA

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Başına geçirdiği teneke ile orman yangınlarına dikkat çektiERZİNCAN Binali Yıldırım Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Kavukcu, orman yangılarına dikkat çekmek amacıyla başına teneke geçirip, yanmış ağaçların arasında dolaşarak, çıkardığı seslerle performans sergiledi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler