Geri Dön
Ekonomi2 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları nasıl sorgulanır? Çılgın Sayısal Loto online oyna

2 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları nasıl sorgulanır? Çılgın Sayısal Loto online oyna

Çılgın Sayısal Loto sonuçları için geri sayım başladı. Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da son çekilişte 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretmişti. Bu akşam 76 milyon TL'yi aşan ikramiye için Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta yapılacak? Çekiliş millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak yayınlanacak.

2 Kasım Çılgın Sayısal Loto sonuçları nasıl sorgulanır? Çılgın Sayısal Loto online oyna

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam yapılacak. 31 Ekim'de yapılan büyük çekilişte 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretmişti. Bu akşam 76 milyon 55 bin 280 TL için çekiliş gerçekleşecek.

2 KASIM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam 21.30'de yapılacak. Çılgın Sayısal Loto çekilişi millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak takip edilebilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto artık bayilerin yanı sıra online olarak da oynanabiliyor. Millipiyangoonline.com adresini ziyaret ederek kolonları doldurabilirsiniz. İsterseniz 'Hızlı Seç' seçeneği ile rastgele sayılardan oluşan kolon doldurabilirsiniz. Tek oyunda en fazla 10 kolon oluşturulabilir.

ONLİNE ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNA

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İstanbul’da yağmur sonrası gökyüzünde şaşırtan silüetMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne ve İstanbul için sarı kodlu uyarıda bulunmuştu. Dün akşam İstanbul çevrelerinde kısa süreli ve gök gürültülü sağanak akşam saatlerinde başladı. İstanbul'da etkili olan fırtına ve sağanak sonrası gökyüzünde beliren bir bulut dikkat çekti. İnsan silüetinin andıran bulut tartışmalara neden oldu. O anlar ise saniye saniye kameralara yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler