Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 67,5 milyon TL

Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 67,5 milyon TL

Binlerce vatandaş tarafından umut kapısı olarak görülen Çılgın Sayısal Loto'nun bu haftaki ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Her hafta katlanarak artmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye tutarı 67,5 milyon TL'ye ulaştı. 6 bilen bir veya birkaç kişinin sahibi olacağı Çılgın Sayısal Loto'nun bu haftaki ilk çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleştirilecek. Çekilişi canlı olarak takip etmek isteyenler Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden çekilişi takip edebilecek.

Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 67,5 milyon TL

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto çekilişinde Ekim ayı içerisindeki ikinci çekiliş bu akşam gerçekleştirilecek. Büyük ikramiyenin katlanarak artmaya devam ettiği Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 67.518.159 TL'ye ulaştı.

Milli Piyango Online üzerinden de oynanabilen Çılgın Sayısal Loto çekilişi aynı zamanda bayiler üzerinden de oynanabiliyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'dan itibaren Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bartın'da yolcu otobüsü kaza yaptıBartın’da, otomobil ile çarpışan yolcu otobüsü devrildi. Kazada 3 kişi yaşamını yitirirken, 1 kişi yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler