Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 24 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleştirildi. Haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'nun Cumartesi akşamı gerçekleştirilen çekilişleri bundan böyle TV8 ekranında canlı yayınlar ile gerçekleştirilecek. İşte 24 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu! 24 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi tamamlandı. Şisal Şans tarafından devralındıktan sonra Milli Piyango Online üzerinden de oynanabilen Çılgın Sayısal Loto rekor ikramiye tutarı ile binlerce vatandaş için umut kapısı olmaya devam ediyor. Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar 1-13-15-27-59-75 ve joker 28 oldu.

Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu 24 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Çekmeköy'de silahlı kavgaİstanbul Çekmeköy'de çıkan kavgada, silahla vurulan 2 kişi yaralandı. Polisin kaçan kişileri yakalamak için çalışması sürüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber