Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 31 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları sayfası

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. 31 Ekim bugün Çılgın Sayısal Loto çekilişine katılan vatandaşlar sonuçları öğrenmek için harekete geçti. TV8 kanalında Seda Sayan'ın sunumuyla gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto çekişinde devreden büyük ikramiye 76 Milyon 055 Bin 280 TL oldu. Peki 31 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı?

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 31 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları sayfası

Sisal Şans ile yeni dönemde kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto bu akşam rekor ikramiye için canlı yayında yapıldı. Son çekilişte 6 bilen çıkmayınca devreden ikramiye tutarı 76 Milyon 055 Bin 280 TL'ye ulaştı.

31 EKİM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

15 - 16 - 19 - 74 - 75 - 81 Joker: 20

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı 31 Ekim Sayısal Loto çekiliş sonuçları sayfası

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Bayilerden kupon doldurabildiğiniz gibi Millipiyangoonline.com adresinden de online olarak Çılgın Sayısal Loto oynama imkanınız var.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Meğer Türkçe biliyormuş...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Uyarılara rağmen maskesini düzgün takmayan ve Türkçe bilmediğini söyleyen yabancı uyruklu bir yolcu maske cezası yedikten sonra Türkçe konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber