Geri Dön

Çılgın Sayısal Loto'da rekor ikramiye! 16 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye tutarı 98 milyon TL'yi aştı. Bu akşam Star TV ekranında gerçekleştirilen çekilişin ardından kazandıran numaralar belli oldu. Oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden oynadıkları biletleri sorgulayabilecek. İşte Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto'da rekor ikramiye! 16 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye tutarı 98 milyon TL'yi aştı. Çılgın Sayısal Loto'nun Cumartesi akşamı gerçekleştirilen canlı yayın çekilişi yapıldı. Çekilişin ardından Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralarda belli oldu.

98 milyon TL'yi aşan rekor ikramiye tutarı ile Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları 43-71-73-75-86-88 ve 79 joker numarası olarak belirlendi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO BİLET SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Çılgın Sayısal Lotoda rekor ikramiye 16 Ocak Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 6 ve 5+1 bilen çıkmazken 5 bilen 8 talihli 55.296,20 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu. 4 bilen 310 kişi 1.426,95 TL, 3 bilen 10.623 kişi 104,10 TL ve son olarak 2 bilen 147.557 kişi 11,20 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu

 

Bakan Çavuşoğlu: ''Milletimizin çıkarlarını her şeyin üzerinde tutuyoruz''Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kapadokya Üniversitesi öğrencileri ile video konferans yöntemiyle bir araya geldi.Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, güvenlik ve çıkarların korunmasının, sahada ve masada güçlü bir dış politikadan geçtiğini belirterek, "Müzakere, diyalog ve kazan-kazan anlayışı her zaman önceliğimiz. Ancak naif de değiliz. Milletimizin çıkarını her şeyin üzerinde tutuyoruz. Bu yöntemlerin işlemediğini gördüğümüzde, sahada mevcudiyetle masayı, diplomasiyi yeniden hakim kılıyoruz. Son dönemde Suriye’de, Libya'da, Doğu Akdeniz'de yaptığımız işte budur." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber