Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto'da haftanın son çekilişi gerçekleştirildi! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Çılgın Sayısal Loto'da haftanın son çekilişi gerçekleştirildi! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da bu haftanın son çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Çekilişin tamamlanmasının ardından Çılgın Sayısal Loto'da kazandıran numaralar belli oldu. İşte 16 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekilişinde bu akşamın kazandıran numaraları...

Çılgın Sayısal Loto'da haftanın son çekilişi gerçekleştirildi! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

Çılgın Sayısal Loto çekilişi başladı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları çekilişin hemen ardından Millipiyangoonline üzerinden öğrenilebilecek. Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:45'te Alp Kırşan'ın sunumu ile TV8 ekranında canlı olarak ekrana geldi.

Çılgın Sayısal Loto çekilişinde bu akşamın kazandıran numaraları 17-24-27-47-57-68 ve 13 joker numarası olarak belirlendi.

6 ve 5+1 bilenin çıkmadığı Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 5 bilen 3 talihli 180.748,10 TL, 4 bilen 632 kişi 857,95 TL, 3 bilen 14.639 kişi 92,60 TL, 2 bilen 201.172 kişi 10,10 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu

 

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Sağlıklı diye yiyoruz fakat içindeki bu maddeleri kimse bilmiyor!Gıda katkı maddeleri, birçok kişinin eksik ya da yanlış bildiği konulardan biri. Sağlıklı sanarak tükettiğimiz yiyeceklerde bile birden çok gıda katkı maddesi bulunuyor. Gıda Mühendisi Ebru Akdağ, buna örnek olarak bir muzun içerisinde gizlenen katkı maddelerini gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler