Geri Dön
EkonomiCumrocket coin nedir, ne kadar?

Cumrocket coin nedir, ne kadar?

Son dönemde popüler olan kripto para piyasası Elon Musk'ın tweetleri ile çok hızlı yön değiştiriyor. Elon Musk şimdi de yetişkin eğlencelerine yönelik NFT piyasasının kripto parası Cumrocket Coin'i yükseltti. Peki, Cumrocket Coin nedir?

Cumrocket coin nedir, ne kadar?

Cumrocket coin nedir, ne kadar? Kripto para piyasası yine Elon Musk'ın tweeti ile hareketlendi. Musk son attığı tweetler arasında bulunan ve NTF piyasasının kripto parası olan Cumrocket Coin için emojilerle tweet attı. "Aya çıkacak" imasında bulunan Musk, 0.06 dolar olan Cumrocket Coin'in fiyatını 0.28 dolara kadar yükselmesine sebep oldu. Kısa sürede yüzde 366 yükselen Cumrocket Coin fiyatı 0.1152 dolar seviyesinde seyrediyor. Piyasa değeri ise 30 milyon dolara ulaştı.

CUMROKET COİN NEDİR?

CumRocket projesi belli bir kuruluşun, işletmenin tasarımından ziyade bir topluluğun çalışmaları ile ortaya çıktı. İşlem ücretlerini düşük seviyelerde tutabilmek adına, Binance Smart Chain altyapısı kullanıldı. Bir non-fungible token (NFT) platformu olan CumRocket, insanların +18 içeriklerini buraya yükleyip, satışa çıkarmasına imkan tanıyor.Alışveriş kripto para üstünden gerçekleştiği için işlemlerde belli bir düzeye kadar anonimlik sağlanmış oluyor. Toplam 10 milyar arzı olacak şekilde tasarlanan CUMMIES, bu platformun standart tokenı olarak işlev görüyor. CUMMIES sahipleri, tokenı tuttukça cüzdanlarını büyütebiliyorlar. Her işlemden kesilen işlem ücretinin yarısı, CUMMIES sahiplerine daha fazla CUMMIES vermek için kullanılıyor. Kalan yarısı da imha ediliyor.

1915 Çanakkale Köprüsü'ne ilk tabliye bloğun montajı yapıldı1915 Çanakkale Köprüsü'nün yolunu oluşturacak her biri 45 metre genişliğinde, 48 metre uzunluğunda ve 700 ton ağırlığındaki tabliye bloklarından ilkinin montajı, boğazın Asya yakasındaki Lapseki ilçesinde bulunan yaklaşım viyadüğüne yapıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler