Geri Dön

Dedeman’da yeni atama

Dedeman Turizm Grubu, kadrosunu yeni isimlerle güçlendirmeye devam ettiğini açıkladı. Buna göre Dedeman Turizm Grubu bünyesinde hizmet veren ve yeni açılacak olan tüm Dedeman otellerinden sorumlu Renovasyon ve Tasarım Müdürü görevine Yüksek Mimar Firdevs Tanrıverdi getirildi.

Dedeman’da  yeni atama

Tanrıverdi, Dedeman Turizm Grubu bünyesinde hizmet veren otellerin ve yeni otel yatırımlarının, çağdaş yaklaşımlarla yeniden ele alınması, geliştirilmesi, büyütülmesi kapsamında proje, fizibilite, bütçe, planlama ve bu süreçlerin yönetilmesinden sorumlu olacak. İTÜ Mimarlık Fakültesi mezunu olan Tanrıverdi, inşaat sektöründe Akmerkez AVM, İş Kuleleri, TEB Genel Müdürlük, Vodafone Park Stadı gibi projelerdeki çalışmaları ile 30 yılı aşan iş tecrübesine sahip.

İstanbul‘da toplu taşıma denetiminde ilginç diyaloglar kameradaKağıthane’de korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında toplu taşıma araçlarını denetleyen Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, durdurduğu bir taksiciye 4 yolcu taşıması nedeniyle idari para cezası uyguladı. İlginç diyalogların yaşandığı denetimde, maske takmayan bir minibüs şoförü, “midem bulanıyor” diyerek kendini savunurken, “sosyal mesafe” kuralına uymayarak hem yan yana oturan hem de maske takmayan bir çiftin ise, “Biz zaten aynı evde yaşıyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber