Geri Dön
EkonomiDogecoin kaç dolar/TL'den işlem görüyor? Dogecoin için 20 Nisan tarihi neden önemli?

Dogecoin kaç dolar/TL'den işlem görüyor? Dogecoin için 20 Nisan tarihi neden önemli?

Kripto para takipçileri tarafından yakından takip edilen alt coinler arasında yer alan Dogecoin konusunda araştırmalar sürüyor. Bundan birkaç gün önce oluşturulan Dogecoin Günü olarak adlandırılan 20 Nisan tarihinde 1 Doge'nin 1 dolar olması hedefleniyor. Tabi bunlar şakayla karışık bir amaç olsa da Dogecoin'in tüm kripto paralar değer kaybederken yaşadığı ivme ile herkesi şaşırtmış yatırımcısının yüzünü güldürmüştü. Peki Dogecoin kaç dolar /TL oldu? İşte son durum...

Dogecoin kaç dolar/TL'den işlem görüyor? Dogecoin için 20 Nisan tarihi neden önemli?

Dogecoin konusunda araştırmalar devam ediyor. Sosyal medya platformlarında bolca yapılan Dogecoin paylaşımının ardından vatandaşlar 20 Nisan Dogecoin günü nedir, Doge günü ne demek sorularına yanıt aramaya başladı. Son dönemde Bitcoin'de yaşanan sert düşüş ile birlikte alt coinlerde de düşüş yaşanmış yatırımcılar büyük kayıplar yaşamıştı. Buna rağmen Dogecoin'de çok büyük kayıplar yaşanmadı. Peki Dogecoin günü nedir, şu an kaç dolardan işlem görüyor?

20 NİSAN DOGECOİN GÜNÜ NEDİR?

Sadece birkaç gün önce oluşturlulan bir akımın etkisi 20 Nisan tarihi Dogecoin günü ilan edildi. Bu nedenle durumdan haberdar olan ve kripto para piyasasını takip eden kullanıcılar Twitter ve Reddit gibi platformlar üzerinden DOGE coin ile ilgili paylaşımlarını sürdürüyor. Analizlerden uzak ve tahmin edilmesi imkansız olan bu kripto para birimi için şu anda yatırımcıların hedefi gün sonuna kadar 1 dolar seviyesinin görülmesi. Elbette bu sadece şakayla karışık bir amaç olsa da Dogecoin’in ne yapacağını tahmin etmesi oldukça zor.

DOGECOİN KAÇ DOLAR? (RAKAMLAR SÜREKLİ DEĞİŞİM GÖSTERMEKTEDİR)

Dogecoin an itibariyle 0,35 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu rakamda TL cinsinden 2,83 TL'ye denk geliyor

 

Pençe operasyonlarında tespit edilen mağara kullanılamaz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarında tespit edilen sığınak, barınak, mağara, silah ve çok sayıda mühimmatın imha edildiği görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler