Geri Dön
EkonomiDünya çelik liginde yükselişe devam

Dünya çelik liginde yükselişe devam

Üç kıtada sayıları 30’u bulan tesisi ve 10 bine yakın çalışanı olan Tosyalı Holding, Dünya Çelik Birliği’nin açıkladığı verilere göre, 2020’de ham çelik üretimini önceki yıla göre yüzde 10.49 artırıp 4.32 milyon tona çıkararak, iki basamak atladı ve 82. sıraya yükseldi. Şirket, salgın koşullarına rağmen Avrupa’nın en hızlı büyüyen ikinci çelik üreticisi oldu.

Dünya çelik liginde yükselişe devam

 

Uluslararası pazarlarda Karadağ ve Cezayir’den sonra Senegal ve Angola’da da yatırımları devam eden Tosyalı Holding, Afrika’yı en önemli yatırım bölgelerinden biri olarak görüyor. 

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, “Teknoloji, inovasyon ve sürdürülebilirlik odaklı yatırımların çok faydasını gördük. Hem İskenderun 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) hem de Cezayir’de devam eden 4. faz yatırımlarımız tamamlandığında Tosyalı Holding olarak toplam üretimimizi çok daha yukarılara çıkaracağız” dedi.

İnternette 100-200 TL arası satılıyor… Mucize çözüm mü dolandırıcılık mı?İnternetten boya hasarlarını kapattığı iddia edilen kalemler satılıyor. Peki bu kalemler gerçekten işe yarıyor mu, yoksa vatandaş kandırılıyor mu? Detayları CNN TÜRK muhabiri Kaan Temeltaş ve kameraman Sercan Sever uzmanından öğrendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler