Geri Dön
EkonomiDünyaya teknoloji ihracatına devam

Dünyaya teknoloji ihracatına devam

Dünyaya teknoloji ihraç etmeyi sürdüren Türk Telekom’un grup şirketi Argela’nın ABD’deki iştiraki Netsia ile Tayvan’ın en büyük operatörü Chunghwa Telecom, ‘Yazılım Tanımlı Fiber Genişbant Erişim Sistemi’ (SEBA) teknolojisi üzerine bir iş birliği yaptı.

Dünyaya teknoloji ihracatına devam

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre şirket, şebeke teknolojilerinde stratejik önem taşıyan öncü bir teknoloji olan SEBA konusundaki çalışmalarıyla dünyaya açılıyor. Netsia’nın sunduğu yenilikçi sanallaştırılmış ve mikro hizmet tabanlı mimariye sahip SEBA çözümü Chunghwa Telecom’un laboratuvarlarına başarıyla entegre edildi. Argela CEO’su Bülent Kaytaz, Chunghwa Telecom’un, SDN tabanlı sanallaştırılmış geniş bant arenasında öncülük ettiğini belirtti.

Kaytaz bu yolculukta operatörlerin erişim ağlarındaki siloları ortadan kaldırmalarına yardımcı olan ve tüm erişim ağı için merkezi ve çevik bir yönetim sunan Netsia SEBA çözümüyle onlara eşlik etmekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Koyunlara saldıran bozayıları Kangal köpekleri uzaklaştırdıTunceli'nin Ovacık ilçesinde Kangal köpeklerinin, yavrularıyla koyun sürüsüne saldıran bozayıyı bölgeden uzaklaştırması cep telefonu kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler