Geri Dön

eBay ve noon işbirliğine gittİ

Global e-ticaret devi eBay ile Ortadoğu’nun önde gelen online pazaryeri noon, uluslararası e-ticareti çok daha kolay ve hızlı bir hale getirmek üzere önemli bir güçbirliği yaptı. BAE ve Suudi Arabistan’daki kullanıcılara tüm dünyada en beğenilen ürünleri kolayca satın alma imkânı sunan ortaklığın, 2020’de 20 milyar dolara ulaşacağı tahmin edilen Ortadoğu e-ticaret pazarına yeni bir soluk katması bekleniyor.

Bir eBay şirketi olan GittiGidiyor’un Genel Müdürü Öget Kantarcı, Ocak 2018’den itibaren eBay MENA Bölge Direktörlüğü görevini de yürütüyor. Bölgede noon ile hayata geçirilen işbirliğinin Ortadoğu e-ticaret pazarına büyük bir katkı sunacağını belirten Kantarcı, “Ortadoğu’nun önde gelen online pazaryeri noon’la gerçekleştirdiğimiz, işbirliğiyle kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir yapı oluşturacağız” diye konuştu.

Noon Kurucusu Mohamed Alabbar ise eBay’le hayata geçirdikleri işbirliğiyle ilgili şunları söyledi:

“noon olarak eBay’le gerçekleştirdiğimiz ortaklık sayesinde bölgemizi global e-ticaret pazarıyla buluşturuyoruz. Böylece müşterilerimize bölgede hâlihazırda bulamayacakları ürünleri satın alma imkânı sunuyoruz.”

Maske takmayan vatandaşlardan pes dedirten savunma!İçişleri Bakanlığı tarafından dün akşam yayınlanan genelge ile yoğunlaştırılmış koronavirüs denetimleri başladı. Pendik'te maske takmayan veya maskesini yanlış takan 24 kişiye toplam 21 bin 600 lira ceza kesildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber