Geri Dön
EkonomiEmlak Konut’ta ilk çeyrek hedefi tuttu

Emlak Konut’ta ilk çeyrek hedefi tuttu

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), 2021 yılının ilk çeyreğine ilişkin gerçekleşmeleri açıkladı.

Emlak Konut’ta ilk  çeyrek hedefi tuttu

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre, yılın ilk çeyreğinde toplam 1 milyar 799 milyon 160 bin lira (KDV hariç) değerinde bağımsız bölümün satışı gerçekleştirildi.

Şirket, 1 Ocak - 31 Mart 2021 tarihleri itibarıyla 1.8 milyar liraya yakın değerde, satışa esas brüt 182 bin metrekare büyüklüğe ulaşan, 1.206 adet bağımsız bölümün satışını gerçekleştirdi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bu satışların toplamda 276 milyon 439 bin lira (KDV hariç) değerindeki 130 adedi, yabancı ülke vatandaşlarına gerçekleştirilmiştir. Açıklamış olduğumuz 2021 ilk çeyrek verilerine göre, yıllık hedefimiz olan 1.78 milyar TL ile uyumlu gerçekleştiği görülmektedir. Şirketimiz bundan sonra da belirlediği hedeflere ulaşma konusunda tüm gayretini gösterecektir.”

Eşinin kaza yaptığını duyunca hastaneye koştu, nişanlı olduğunu öğrendiAdana'da düğün yapıp 4,5 yıldır imam nikahlı yaşadığı eşinin kaza haberini alınca hastaneye koşan Zehra A. (38), hastanede yatan kocası Levent C. ve yanında ağır yaralanan yaralanan Gamze K.'nın 1 aydır nişanlı olduklarını öğrenince şok yaşadı. Zehra A., "Levent ile 2017'de düğün yapıp evlendik. Mal varlığım olduğu için resmi nikah kıymak istemedim. Gamze'nin ailesiyle konuştuğumda onlar da şaşırdı. Levent'e acısam mı, üzülsem mi bilemedim. Gamze hanım yaralıymış, acil şifalar diliyorum. O da benim gibi kandırılmıştır" dedi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler