Geri Dön

Espor ve oyun festivali başlıyor

Multiplayer’ın gelenekselleşen ‘Espor ve Oyun Festivali Chapter serisi’, 7. ayağıyla 26 Ocak’ta, İstanbul’da Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek.

10 binden fazla katılımcının beklendiği festivalde katılımcılar teknoloji, espor ve oyun dünyasının ünlü isimleriyle buluşma ve eğlenceli turnuvalara katılma fırsatı bulacak. Festival, 45 bin TL ödül havuzlu Gillette Fortnite Turnuvası gibi büyük espor turnuvalarının finallerine ev sahipliği yapacak. Etkinlik, Gillette, Monster Energy, Casper Excalibur, Playstation, Xbox ve Virgin Radio Türkiye gibi firmaların işbirliğinde gerçekleşecek. Multiplayer Kurucu Ortağı Merthan Yalçın, “Dünyada sinema sektörünün iki katı büyüklüğünde olan oyun dünyası, Türkiye’deki dev potansiyeline erişmek üzere hızla büyümeye devam ediyor” dedi.

Bakan Koca, 85 yaş ve üstündekilerin evlerinde Kovid-19 aşısı olduğu anları paylaştıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 85 yaş ve üstündeki vatandaşların evlerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı olduğu anların görüntülerini paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber