Geri Dön

‘Evim Türkiye’ için hazırlar

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İSTexpo Fuarcılık iş birliği, Lineadecor stratejik ortaklığı, Türk Hava Yolları (THY) resmi ulaşım sponsorluğunda hayata geçirilecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı için hazırlıklar tamamlandı.

‘Evim Türkiye’ için hazırlar

Almanya’daki Messe Düsseldorf’ta 8-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuara olan yoğun ilgi dikkat çekiyor.

‘15 projeyle Düsseldorf’a gidiyoruz’

Üç gün sürecek fuarda Sur Yapı, Türkiye’den ev sahibi olmak isteyen Avrupa’daki vatandaşları İstanbul ve Antalya’daki 15 projesiyle tanıştırıyor. Sur Yapı, Almanya çıkarmasına Köln kentinde devam ediyor. Sur Yapı, 11 Şubat-9 Mart tarihlerinde projelerini Köln City Center AVM’de tanıtacak.

‘Evim Türkiye’ için hazırlar

Büyükyalı İstanbul’da TL ile satış

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut GYO güvencesiyle, İstanbul Boğazı’nın girişinde hayata geçirilen Büyükyalı, ‘Evim Türkiye’ Fuarına sunduğu TL fırsatı ile hazırlandı. Döviz kurlarındaki dalgalanmalar ve yabancıya satışta sunulan olanaklarla Türkiye’den ev almanın çok daha cazip hale geldiğini vurgulayan Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, “Bu anlamda kaçırılmayacak bir fırsat oluştu” dedi.

MESA’dan 3 şehirde 9 proje

Evim Türkiye Fuarı’na katılan MESA, başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da yaşayan yabancıların Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmaları için ciddi fırsat sunacak. MESA; İstanbul’daki projeleri MESA Orman, MESA Çubuklu 28, MESA Koz, MESA Cadde, Yeşilyaka Koru, Yeşilyaka Su ve MESA Gökada; Bodrum’da yer alan MESA Bodrum Demirbükü; Ankara’da ise PARK Mozaik projeleri ile fuara gelenlere özel ödeme koşullarıyla projelerini tanıtacak.

‘Cazip fırsatlar sunuyoruz’

İhlas Yapı’nın Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da vitrine çıkıyor. İhlas Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Celep, “En güvenli yatırımın gayrimenkul olduğunu gurbetçilerimize bu fuarda anlatacağız. Fuarda gurbetçilerimize; taşınmaya hazır dairelerin yer aldığı Bizim Evler 7 ile inşa çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 projelerinde uygun şartlarda konut almalarını sağlayacak cazip fırsatlar sunacağız” dedi.

Özel kampanya hazırladı

Hasanoğlu Şirketler Grubu ise fuarda 2019 yılında hayata geçireceği dört yeni projesini tanıtacak. Grubun fuar boyunca geçerli olacak kampanyası kapsamında yüzde 5 indirimli fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sunulacak.

Edonia Garden’ı tanıtacak

Kar Yapı, fuara ‘Edonia Garden’ projesiyle gidiyor. Türkiye’de ev sahibi olmayı hayal eden gurbetçilere projelerini tanıtacak olmanın büyük önem taşıdığını belirten Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, Almanya’daki vatandaşların uygun şartlarda ev almalarını hedeflediklerini söyledi.Üçüncü, peşin 254 bin liradan başlayan fiyatlarla satış yapacaklarını söyledi.

‘Evim Türkiye’ için hazırlar

‘Kur avantajını kullanacağız’

Fenix Yapı da fuar için hazırlıklarını tamamladı. Fenix Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Mavi, “Şirket olarak Fenix84 projemizde satışlarımızın yüzde 70’ini yabancı yatırımcıya yaptık. Gayrimenkul sektörünün buluştuğu fuara iki projemizle katılıyoruz. Bunlar; satışı devam eden Fenix84 ile 2019 haziran ayında Antalya’da Falezler üstündeki deniz manzaralı proje konseptimiz olan Fenix Royal. Bu projemizi ilk kez Almanya’daki fuarda görücüye çıkaracağız. Bu fuara katılarak, kur avantajını kullanmak isteyen yatırımcılara doğrudan ulaşmayı hedefliyoruz.”

Gurbetçiye yeni yıl kampanyası

İnsay Yapı ‘Ondörtüç Pendik’ projesini ‘Evim Türkiye Fuarı’na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin liradan başlayan fiyatlarla sunarak, uygun ödeme fırsatları oluşturacak.

Otomobili kucağında bebeği olan kadının üzerine sürdüİstanbul Bahçelievler’de yol verme nedeniyle sürücüler arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Araç sürücülerinden biri diğerinin yanağını ısırdı. Eşinin yanağını ısıran sürücünün kaçmasına engel olmak isteyen kadın kucağında 9 aylık bebeğiyle aracı durdurmaya çalıştı. Sürücü ise bebeğe aldırış etmeden kadının üzerine aracı sürerek olay yerinden kaçtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber