Geri Dön

Felis Ödülleri’nin şampiyonu AllIanz

Allianz Türkiye, MediaCat tarafından verilen Felis Ödülleri’nde tam 16 ödüle layık bulundu.

Felis Ödülleri’nin şampiyonu AllIanz

Felis jürisi, ‘Allianz Seninle’ reklam kampanyası ve Türkiye’nin dijital eğlence platformu ‘Allianz Motto Müzik’ ile ‘Risk Her Yerde Allianz Seninle’ ve ‘Her Titreşim Bu Kadar Hafif Olmaz’ mobil reklam çalışmalarını, çeşitli kategorilerde 1 büyük ödül, 5 Felis ödülü ve 10 başarı ödülü’ne layık buldu.

Film Büyük Ödülü


Gündelik yaşama dair hikâyeleri Kalben’in yorumladığı ‘Haydi Söyle’ şarkısı eşliğinde samimi bir dille anlatan ‘Allianz Seninle’ reklam kampanyası, sektör farkı gözetmeksizin tüm televizyon, online ve sinema filmlerinin yarıştığı kategoride Film Büyük Ödülü’nü alarak organizasyona damgasını vurdu. Film, Radyo ve Entegre Kampanyalar Bölümü’nde Finansal Hizmetler Kategorisi’nde de Felis Ödülü’nü alan film, aynı bölümün Kurumsal İmaj Kategorisi’nde ise Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.


Kar yağışı yurdu etkisi altına aldıİstanbul'un Anadolu Yakası'nda başlayan kar yağışı, gece saatlerinde etkili oldu. Yüksek kesimler beyaza bürünürken, kartpostallık görüntüler oluştu. Kartal, Maltepe ve Ataşehir'de ara sokaklarda yerler ve evlerin üstleri karla kaplandı. Belediyeye ait yol tuzlama araçları ise sokaklarda çalışmalar yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber