Geri Dön
EkonomiFuara yabancı ziyaretçi akını

Fuara yabancı ziyaretçi akını

CNR Mobilya Fuarı, Amerika ve Afrikalıların yoğun ilgisi ile kapılarını açtı. 8 Ağustos Pazar gününe kadar devam edecek olan fuarda, ilk gün gelen ziyaretçilerin yüzde 60’ı yabancılardan oluştu. Fuar Anadolu’dan gelen, ihracatını artırmak isteyen firmalar için de moral oldu.

Fuara yabancı ziyaretçi akını

Türkiye’nin tek uluslararası mobilya fuarı olan CNR Mobilya - 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, kapılarını açtı, pandemi sonrasında düzenlenen ilk fuar olması nedeniyle yoğun ilgiyle karşılaştı.

Dünyanın en büyük mobilya ihtisas fuarları arasında yer alan CNR Mobilya Fuarı, bu yıl yerli ve yabancı 135 ülkeden 1600’ün üzerinde markaya ve 150 binin üzerinde satın almacıya ev sahipliği yapıyor. Fuar bu yıl Amerikalı ve İsrailli alım heyetleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Yıllık 60 milyar dolarlık mobilya ithalatı gerçekleştiren ve Türkiye’yi yeni ticaret üssü olarak nitelendiren ABD, CNR Mobilya Fuarı’nda yeni ve uzun soluklu ticaret anlaşmaları imzalayacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Asistan doktor Ertan İskender'i, güvenlik görevlilerinin gözü önünde bıçaklamışAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistan doktor Ertan İskender'in (30), hastası Bayram Nargüler tarafından bıçaklı saldırıya uğradığı anlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Delil olarak soruşturma dosyasına giren görüntülerde Nargüler'in, odada tartıştıktan sonra dışarı çıkan doktorun peşinden gittiği, yanındaki güvenlik görevlilerinin arasından koşarak da bıçakladığı anlar yer aldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler