Geri Dön
EkonomiFuarcılıkta kalite çıkışı

Fuarcılıkta kalite çıkışı

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, aynı şehirde, aynı mekanda ve aynı sektörde fuar yapılmasına izin vermenin kaliteyi düşüreceğini belirterek, “Türkiye fuarcılığı büyük riske girdi. Bu yaklaşım uluslararası fuar düzenleme standartlarına uygun değil” dedi.

Fuarcılıkta kalite çıkışı

EKONOMİ SERVİSİ - İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, önceki gün, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi’nden CNR’ı çıkardıklarını ve fuar salonlarını tüm fuar organizatörlerine açacaklarını bildirmişti. Bu karar üzerine Erem, şunları söyledi:

“Eğer bir sektör için fuar yapılıyorsa, aynı fuar başka şehirlerde bile yapılamaz. Milano’da yılda bir kez mobilya, Köln’de yılda bir kez gıda fuarı gerçekleştirilir. Başka şehirlerde gıda ya da mobilya fuarı yapılamaz. Örneğin Fransa’da mobilya fuarı düzenleyemezsiniz. Çünkü komşu ülkede aynı sektör için bir fuar düzenlenmektedir.”

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Aksaray-Adana karayolunda kum fırtınasıAksaray-Adana karayolunda şiddetli kum fırtınası etkili oluyor. Yolda göz gözü görmezken, araçlar mahsur kaldı. Bölgede polis ekipleri trafikte güvenliği sağlamaya çalışırken yolun her iki şeridi trafiğe kapatıldı. Öte yandan Konya'da Ereğli-Emirgazi yolunun Kutören mevkisinde oluşan kum fırtınası nedeniyle görüş uzaklığı 1 metreye kadar düştü. Bir kum fırtınası haberi de Niğde'den geldi, yollar geçici süre ulaşıma kapatıldı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler