Geri Dön

Gebze’de ‘hemen teslim’ fırsatı

Emlak Konut GYO, ‘Hayallerini Erteleme Türkiye’ sloganıyla imza attığı kampanya ile çeşitli şehirlerde fırsatlar sunuyor.

Gebze’de ‘hemen  teslim’ fırsatı

Emlak Konut GYO’nun hayata geçirdiği kampanyada yüzde 5 peşinatla ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuluyor. Kampanya kapsamında taksit ödemeleri de üçüncü yılda başlıyor. Emlak Konut GYO’dan yapılan açıklamada, yaşamın başladığı Gebze Emlak Konutları 3’te fırsatların devam ettiği belirtildi.

1955 daire var

Her ihtiyaca uygun daire tiplerini peyzaj düzenlemesiyle buluşturan Gebze Emlak Konutları 3’ün sosyal alanları, 7/24 güvenlik hizmeti, açık ve kapalı otoparkıyla ev sahibi olmak isteyenler için ‘hemen teslim’ avantajı sunduğuna dikkat çekildi.

Gebze Emlak Konutları 3, 1955 daireye ve 35 adet ticari üniteye sahip. Kapalı ve açık balkonlarıyla 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunan Gebze Emlak Konutları 3, Osmangazi Köprüsü’ne 20 kilometre, Kuzey Marmara bağlantı yoluna 10 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 30 dakika ve İstanbul’a ise 40 dakika mesafede bulunuyor.

 

Çetenin gizli zulalarından servet çıktıİstanbul ve Ankara Emniyetince EGM Narkotik Daire Başkanlığı'nın kesilmesinde uyuşturucudan elde ettiği gelirlerle servet yapan uluslararası uyuşturucu çetesine yönelik olarak düzenlenen “Bataklık” operasyonuyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Başını Nejat Daş ve Çetin Gören isimli 2 uyuşturucu kaçakçılarının çektiği çetenin mensuplarının İstanbul da basılan adreslerinde bir masadan çıkan ve üzerinde "Çetin Vakfı" yazan asansör para kasası ile zula haline getirilen altı para dolu duşa kabin dikkat çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber