Geri Dön

Bugün altın fiyatları ne kadar? Haftanın ilk gününde gram - çeyrek - yarım - tam altın fiyatları kaç para?

20 Ocak 2020 Pazartesi haftanın ilk gününde en çok merak edilen soruların arasına giren altın fiyatları ne kadar? Gram altın fiyatı, çeyrek altın fiyatı merak içerisinde araştırılıyor. Altın fiyatları yükseldi mi? Altın fiyatları düştü mü? soruları, altın hakkında araştırma yapanların ilk yönelttiği sorular. Peki bugün gram altın fiyatı ne kadar? Çeyrek altın fiyatı ne kadar?

Bugün altın fiyatları ne kadar? Haftanın ilk gününde gram - çeyrek - yarım - tam altın fiyatları kaç para?

Yeni haftanın ilk gününde altın fiyatları kaç lira oldu? Altın fiyatları hafta nasıl başladı sorusuna cevap arayan vatandaşlardan bazıları, altın bozdurmak bazıları ise altın almak için araştırma yapıyor. Kimi yatırım amaçlı kimi hediyelik amaçlı altın almak isteyenler, altının satış fiyatını merak ederken, altın bozdurmak isteyenler ise altının alış fiyatı hakkında bilgi almak istiyor. İşte 20 Ocak 2020 Pazartesi günü altın fiyatları...

ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATI NE KADAR?

Gram altın fiyatı alış 296,10 TL / satış 296,20 TL

ÇEYREK ALTIN FİYATI NE KADAR?

Çeyrek altın fiyatı alış 470,88 TL / Satış 481,44 TL

Bugün altın fiyatları ne kadar Haftanın ilk gününde gram - çeyrek - yarım - tam altın fiyatları kaç para

 

Deprem bölgesinde inceleme... Briket ve taşları çamurla bağlamışlar!Türkiye-İran sınır hattında meydana gelen ve Van'da 9 kişinin ölümüne neden olan 5.9 büyüklüğündeki depremde yıkılan ya da ağır hasar alan konutların çoğunlukla taş ve briketten yığma usülü yapıldığı, bağlayıcı malzeme olarak da çamur kullanıldığı ortaya çıktı. Bölgede araştırma yapan Van Yüzüncü yıl Üniversitesi Deprem Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Azad Sağlam Selçuk, "Bu yapı malzemelerinden dolayı orta şiddetli ve yıkım yaratması beklenmeyen deprem, ağır yıkımlara sebep oldu. Bir kez daha gördük ki deprem değil deprem yönetmeliğine uygun yapılmayan konutlar öldürüyor"dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber