Geri Dön

Halkbank’ın kartları Paraf’ta birleşti

Halkbank, 8. yaşını dolduran Paraf ailesini yeniledi. Halkbank Perakende Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Hasan Tuncay’ın verdiği bilgilere göre, Paraf markası altındaki tüm kartlara uygulanan yeni özellik sayesinde kredi ve banka kartı özellikleri tek kartta birleşti. Tek kart ve tek şifreyle alışverişin her aşamasında büyük kolaylık sağlayan yeni Paraf, avantajlı kampanyaları ve taksit imkânlarıyla da dikkat çekiyor. Halkbank müşterileri yeni Paraf kartın yanı sıra, Paraf mobil aplikasyonu üzerinden sanal cüzdan ve QR kod ile ödeme seçeneklerini de kullanabiliyor.

Halkbank’ın kartları Paraf’ta birleşti

Paraf kredi kartı sayısı 5 milyonu, banka kartı sayısı ise 19 milyonu aşan Halkbank, ticari kartta da hızla büyümeye devam ediyor. Paraf Esnaf ve Paraf Kobi kart adedi 1 milyonun üzerinde olan Halkbank, yüzde 16.4 pazar payı ile ikinci sırada bulunduğu ticari kart pazarında liderliği hedefliyor. Tuncay, “Hedefimiz, Paraf’ı ticari hayatın en aktif kartı yapmak” dedi.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 1 Aralık 2020 )Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 180 bin 312 Kovid-19 testi yapıldı, 30 bin 110 kişinin testi pozitif çıktı, 190 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber