Geri Dön
Ekonomi‘Hedefimiz 5 yılda 250 bin kullanıcı’

‘Hedefimiz 5 yılda 250 bin kullanıcı’

Vestel ile Türk Telekom Vestelcell ismi ile yeni bir faturalı mobil hizmetini hayata geçirdi. Vestelcell, Türk Telekom’un mobil iletişim hizmeti aracılığı ile kullanıma sunulacak. Vestelcell faturalı hatlara, yaklaşık bin noktada, sadeleştirilmiş ve  kullanıcıya uygun fiyatlı çözümler sunan tarifelerle ulaşılabilecek.

‘Hedefimiz 5 yılda 250 bin kullanıcı’

EKONOMİ SERVİSİ - Vestel CEO’su Turan Erdoğan, sadece bir beyaz eşya ve TV üreticisi değil, bir teknoloji şirketi olarak faaliyet gösterdiklerini belirterek, şunları söyledi: “Mobil iletişim kanallarında yeni uygulamalar ve katma değer yaratma amacıyla çıktığımız bu  yolda, ülkemizdeki mobil iletişim kullanıcılarına ve sektörümüze yeni uygulamalar sunacağız. Türk Telekom iş birliğimizle Vestelcell ile ilk hedefimiz 5 yılda 250 bin kullanıcıya ulaşmak.”

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal da şu bilgileri verdi:

“Yerli ürün ve teknolojiler geliştiriyor, destekliyor, ülkemizin geleceği için birçok farklı projeye imza atıyoruz. Türkiye’nin alanlarındaki lider markalarından olan iki milli değeri Türk Telekom ve Vestel’in sinerjisi ile ülkemizin menfaatleri doğrultusunda yerli ürün ve teknoloji kullanımını daha da artırmayı amaçlıyoruz.”

Yangın termik santrale ulaştıYangının Kemerköy Termik Santraline sıçraması sonrasında, santral yetkilileri alevlerin santrali sardığını belirterek bölgenin tamamen tahliye edildiğini ifade etti. Santral yetkilileri patlama riskinin bulunmadığını, alevlerin sadece binaya zarar verebileceğini belirtti. Yangınla mücadelenin sürdüğü bölgede Ören Mahallesi'nde oturanların da tahliye işlemlerine başlanıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler