Geri Dön
EkonomiHidrojenli kamyonun koltukları Türkiye’den

Hidrojenli kamyonun koltukları Türkiye’den

Kibar Holding grup şirketlerinden otomotiv tedarik sektörü üreticisi Assan Hanil, kendi sınıfında dünyanın ilk hidrojen yakıt hücreli elektrikli kamyonu Hyundai Xcient Fuel Cell’in koltuklarını üretiyor.

Hidrojenli kamyonun koltukları Türkiye’den

EKONOMİ SERVİSİ - Ar-Ge ve tasarım süreçleri Assan Hanil’de tamamlanan koltukların seri üretimine başlandı. Hedef 2030 yılına kadar Avrupa’da 25 bin araca ulaşmak. Assan Hanil Genel Müdürü Atacan Güner, “Bir buçuk yıllık Ar-Ge çalışmasının ürünü olan koltuklarımızı Hyundai Xcient Fuel Cell’e özel ürettik. Koltuklarımızı Kore’ye ihraç etmeye başlıyoruz” açıklamasında bulundu.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler