Geri Dön
EkonomiHuawei’den yeni işletim sistemli ürünler serisi

Huawei’den yeni işletim sistemli ürünler serisi

Huawei, yeni işletim sistemi HarmonyOS’un yanısıra MatePad 11, Watch 3 serisi akıllı saatleri ve FreeBuds 4 kablosuz kulaklığını tanıttı. Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Yeni Ülke Müdürü Allen Yao’nun tanıttığı yeni ürün gamı Türkiye’de satışa sunuldu.

Huawei’den yeni işletim sistemli ürünler serisi

 

HarmonyOS’in, kulaklıklar, otomobil ana üniteleri, akıllı TV’ler ve cep telefonlarına kadar birçok cihaz formu arasında sorunsuz bir etkileşimi destekleyeceğini kaydeden Yao, “Farklı akıllı cihazları tek bir süper cihaz olarak ele alan tüm cihazların ortaklaşa çalıştığı yeni bir ekosistem sunuyoruz. Kovid - 19 tüm topluma ve sektöre öngörülemeyen zorluklar getirdi. Ancak müşteri ekosistemimiz için yenilikçi ürünler sunmaktan asla vazgeçmedik. MatePad 11, FreeBuds 4, Watch 3 Serisi pazara değer katmaya hazır” dedi. 

Üretkenliğe destek

 Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Mobil Eko Sistem İş Geliştirme Müdürü Kaan Arlı, yeni ürünlerle ilgili olarak, “MatePad 11, akıllı telefonlardan PC’lere ve akıllı TV’lere kadar uzanan bir skalada diğer cihazların yeteneklerini kullanabilir” bilgisini verdi.

30 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 256 bin 460 Kovid-19 testi yapıldı, 22 bin 83 kişinin testi pozitif çıktı, 69 kişi hayatını kaybetti. Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 424 bin 550 aşı uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler