Geri Dön

İki büyük açılış var

Türkiye’nin 10. şehir hastanesi olan Bursa Şehir Hastanesi’nin resmi açılışı yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın İstanbul - İzmir Otoyolu’nun 192 km’lik bölümünün açılışını da gerçekleştirecek.

İki büyük açılış var

Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın “Bursa Şehir Hastanemiz de Güney Marmara bölgesinde 5.5 milyona yakın vatandaşımıza son noktada hizmet verebilecek bir hastane olarak planlandı” sözlerine yer verildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan şehir hastanesinin ardından İstanbul İzmir arasını 3.5 saate düşürecek olan İstanbul - İzmir Otoyolu’nun 192 km’lik kesiminin açılışını da gerçekleştirecek.

Bakan Dönmez'den beklenen açıklama! Fiyatların düşeceği tarih belli oldu...Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez son dakika açıklamalarda bulunuyor. Bakan DönmezKaradeniz'deki doğal gazın keşfi ile ilgili olarak, çıkartmak için ortaklı bir çalışma planlamadıklarını belirtti. Dönmez, ithal edilen gazdan çok daha ucuza mal edileceğini de sözlerine ekledi. "Bulunan doğal gaz keşfinin fiyatlara nasıl yansıyacak?" sorusuna yanıt veren Bakan Dönmez, '2023'te sisteme dahil edilince fiyatlar da düşecek' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber