Geri Dön
Ekonomiİnternet için anne babalara rehber platform

İnternet için anne babalara rehber platform

‘Paylaşmanın Sorumluluğunu Al’ projesi kapsamında bir araya gelen Samsung ile TOÇEV, anne ve babalara internetin zaman ve içerik açısından doğru kullanımı konusunda yol gösterecek online bir platform oluşturdu.

İnternet için anne babalara rehber platform

 

Yeni internet sitesinde ebeveynler çocukların güvenli internete erişimi konusunda faydalı içeriğe ulaşabiliyor, çocuklarını internetin tehlikelerine karşı korumak için alabilecekleri aksiyonlar konusunda bilgilendiriliyor.

Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Marka ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barış Gökpınar, şunları söyledi:

“’İnterneti Tadında Kullan’ kampanyamızın diğer ayağını daha hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Kampanyamızı bu kez TOÇEV ile birlikte yine ‘Paylaşmanın Sorumluluğunu Al’ projesi kapsamında farklı bir açıdan daha ileriye taşıyoruz. Bu platformumuzun çocuklarını güvenle geleceğe hazırlamak isteyen anne ve babalar için faydalı bir rehber olacağına gönülden inanıyoruz” dedi. TOÇEV Başkanı Ebru Uygun, “Çocuklar üzerinde adeta okullardaki eğitim kadar etkisi olan internetin doğru ve bilinçli kullanılmasının çocuklarımızın geleceklerini oldukça olumlu yönde değiştireceğine inanıyoruz” diye konuştu.

9 Mayıs 2021 Günün Özeti Milliyet'te9 Mayıs 2021 Günün Özeti Milliyet'te

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler