Geri Dön

iPhone 4 savaşı!

iPhone 4 pazarlama savaşını şimdiden kızdırdı. Turkcell ve Vodefone'nun birbirini izleyen açıklamaları gecikmedi

iPhone 4 savaşı!

Steve Jobs'un vitrine koyduğu iPhone 4 GSM'cilerin pazarlama savaşını şimdiden kızdırdı. İlk davranan Vodafone oldu. Turkcell'in cevabı gecikmedi. İki operatör devinin birbirini izleyen açıklamaları:

Vodafone’dan iPhone 4...
Apple’ın yeni ürünü iPhone 4’ün, Vodafone tarafından yakın bir gelecekte Türkiye’de de satışa sunulacağı bildirildi.
Vodafone Türkiye’den yapılan açıklamada, Apple’ın en son teknoloji mobil cihazı iPhone 4’ün, dün San Francisco’da Apple’ın Üst Yöneticisi (CEO) Steve Jobs tarafından tanıtıldığı belirtildi.
Vodafone’un, en ince, en gelişmiş ve şimdiye kadar dünyada üretilmiş en yüksek çözünürlüğe sahip telefon olan iPhone 4’ü Türkiye’de satışa sunacağı dile getirilen açıklamada, fiyat ve tarifelerle ilgili bilginin “www.vodafone.com.tr” adresi ile Vodafone Cep Merkezlerinden alınabileceği kaydedildi.
Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, iPhone 4 ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kendini yenilemiş, kullanıcı ihtiyaçlarına birkaç kat daha duyarlı hale getirilmiş, en yeni ve en hızlı iPhone 4’ün tanıtımını dün akşam saatlerinde tüm ekibimizle birlikte heyecanla takip ettik. iPhone 4 gibi bir ürünü yakın bir zaman içinde Türk tüketicisine sunacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
Açıklamada, iPhone 4 ile ilgili daha fazla bilginin “www.apple.com/iphone” adresinden öğrenilebileceği bildirildi.

Turkcell’den iPhone 4...
Apple’ın 4. nesil akıllı telefonu iPhone 4, Turkcell tarafından yakında satışa sunulacak.
Turkcell’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Apple tarafından dün ABD’nin San Fransisco kentindeki “Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı”nda tanıtılan iPhone 4, teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi oldu.
Kullanıcıların, Turkcell farkıyla satın alacakları iPhone 4’e avantajlı fiyat ve tarifelerle sahip olacağı bildirildi.
Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, konuya ilişkin değerlendirmesinde, bir süredir heyecanla bekledikleri yeni nesil iPhone’un iletişim kültürünü bir üst seviyeye taşıyacağını belirterek, bugüne dek yaklaşık 300 bin iPhone’u Turkcell farkıyla müşterilerine ulaştırdıklarını kaydetti.
Develioğlu, Turkcell’lilerin özel olarak geliştirilen Turkcell MikroSim ile iPhone 4’ün olanaklarından en verimli biçimde faydalanacağını belirterek, Turkcell’in 3G hızıyla müşterilerin iPhone 4 deneyimini Turkcell farkıyla yaşamaya başlayacağını ifade etti.
iPhone’un 4. nesil modeli iPhone 4, 9,3 inç inceliğiyle en ince akıllı telefon olma özelliğine sahip. 5 megapiksel kamera, LED flaş özelliği, HD video kayıt, yüksek çözünürlüklü ekran teknolojisinin yanı sıra performanstan ya da batarya ömründen ödün vermeden aynı anda farklı uygulamaları kullanabilme özelliğini de barındırıyor.

istanbul'a tüm giriş çıkışlar kontrol ediliyorİstanbul'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirilirken seyahat izin belgesi olmayan yolcuların giriş veya çıkışına izin verilmedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber