Geri Dön

İphone 7 çılgınlığı

Apple'ın 7 Eylül'de görücüye çıkardığı iPhone 7 dün bazı ülkelerde raflardaki yerini aldı. Günlerdir ürünün yeni modelini almak için çadırlarda yatan teknoloji meraklıları telefonlarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

İphone 7 çılgınlığı

METRELERCE KUYRUK OLUŞTU


9 Eylül’de ön siparişe çıkan iphone 7 ve iphone 7 Plus'ın satışına Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, Porto Riko, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, BAE, İngiltere, ABD Virgin Adaları, İngiliz Virgin Adaları ve ABD’de başlandı. Satışa çıkmadan önce Apple Store'lar önünde kuyruğa girmeye başlayan binlerce kişi yeni iPhone'larına kavuştu.

KARABORSADA SATILDI

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus 32 GB, 128 GB ve 256 GB seçenekleri ile raflardaki yerini aldı. iPhone 7 ABD'de 649 dolar, iPhone 7 Plus ise 749 dolardan başlayacak fiyatlarla satışa sunuldu. Cihazı ilk satın alanlar 849 dolara aldıkları iPhone 7’lerini bin 700 dolara daha ambalajını bile açmadan sattı. Hong Kong Mağazası’nın önünde saatler önce cihazı almak için binlerce kişi kuyruğa girdi. Kuyrukta olanlardan biri 849 dolara aldığı iPhone 7’sini 1.933 dolara sattıklarını belirtti.

Türkiye kapıları açtı, göçmenler sınıra koştu!Yunanistan Pazarkule sınır kapısından ülkelerine giriş yapmak isteyen bir grup göçmenin ülkeye girişine izin vermedi. Tampon bölgeyi otobüs çekerek kapatan Yunanistan, Pazarkule sınır kapısından ülkelerine giriş ve çıkışları durdurdu

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber