Geri Dön
Ekonomiİş Bankası’ndan güneş enerjisine kredi desteği

İş Bankası’ndan güneş enerjisine kredi desteği

İş Bankası, hayata geçirdiği “İş’te Güneş Kredisi”yle öz tüketim amaçlı çatı Güneş Enerjisi Santrali (GES) yatırımları için finansman desteği sunuyor.

İş Bankası’ndan güneş enerjisine kredi desteği

İş Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, banka, ülke ekonomisini destekleme yönünde yeni bir krediye imza atıyor.

Yatırımcılar, “İş’te Güneş Kredisi” ile azami 1 yıl anapara geri ödemesiz, 10 yıla varan vadelerde TL, dolar veya avro cinsinden kullanım gerçekleştirebilecek, esnek veya fatura öder gibi aylık eşit taksitlerle geri ödeme yapabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şencan, kendi elektriğini üretmek isteyen işletmelerin yanında olduklarını belirterek, işletmelerin bu şekilde tasarruf edeceğini ve sektörel rekabette öne çıkacağını kaydetti.

Sultangazi'de paniğe neden olan arıları polis memuru kovana aldıSultangazi'de arılar mahallede paniğe neden oldu. Hobi olarak arıcılık yapan polis memuru arıları kovana koydu. Polis memuru Sinan Öztorun, Kovandaki sıkışıklıktan dolayı muhtemelen oğul vermişler. Kovanı düzgün bir şekilde takip edemezsen kovanda aşırı derecede çoğalma olur. Bu dönemlerde bunun katlarını atmazsan arılar oğula gider. Bu arılar ölmez ise önümüzdeki yıl 8 ila 10 kilo arasında bal alabiliriz dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler