Geri Dön
Ekonomiİskenderun Limanı’nda bir rekor daha

İskenderun Limanı’nda bir rekor daha

Tosyalı İskenderun Limanı, karayolu araçlarıyla yapılan yükleme boşaltma işleminde temmuz ayında 1 milyon ton üzerine çıkarak Akdeniz Bölgesi’nde bir rekora daha imza attı

İskenderun Limanı’nda bir rekor daha

Yılın ilk yarısında Akdeniz’deki limanlardan toplam 64.1 milyon ton yük elleçlendi. Bu yükün 30 milyon tonu genel kargo ve katı dökme yükten oluştu. Bu miktarın da 3 milyon tonu (yüzde 10’u) Tosyalı İskenderun Limanı’nda elleçlendi.

Toplam kapasitesi 7.5 milyon ton/yıl olan ve 400 kişi istihdam edilen limanda, holding şirketlerinin yanı sıra birçok bölge firmasına da hizmet veriliyor. İnşa edilen ikinci iskelenin de gelecek yıl devreye girmesi planlanıyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler