Geri Dön
Ekonomiİstanbul'da kalanlar Şile'ye akın etti

İstanbul'da kalanlar Şile'ye akın etti

Kurban Bayramı'nda şehir dışına çıkmayan İstanbullular, Şile'ye akın etti. Havanın da sıcak olmasını fırsat bilenler deniz ve güneşin tadını çıkardı.

İstanbul'da kalanlar Şile'ye akın etti

Sosyal mesafe kurallarının zaman zaman unutulduğu plajda, cankurtaranlar da gün boyu yoğun mesai  yaptı. Kurban Bayramı tatilinin uzamasıyla birlikte İstanbul'da yaşayanların bir çoğu memleketlerine  ya da tatil yerlerine gitti. İstanbul'da kalanlar ise Şile plajlarını doldurdu.

Sabah saatlerinden itibaren plajı dolduran İstanbullular deniz ve güneşin tadını çıkarttı. Kumsalda şemsiyelerin altında genellikle gruplar halinde oturanlar  denize girdikleri anlarda ise zaman zaman sosyal mesafe kurallarını unuttu. Plajlarda çalışan cankurtaran ise  hem sosyal mesafe hem de fazla açılmaları konusunda vatandaşları uyardı.

Konya'daki katliamda katil Mehmet Altun'un ilk ifadesi: Maskeyi indirince beni tanıdılarKonya'da aynı aileden 7 kişinin öldürüldüğü olayın zanlısı Mehmet Altun dün akşam saatlerinde yakalanmıştı. Katil Mehmet Altun'un ilk ifadesine ulaşıldı. O operasyonun ve soruşturmanın tüm detaylarını Demirören Haber Ajansı muhabiri Hasan Dönmez aktardı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler