Geri Dön
EkonomiİstMarina’da spor otomobil rüzgârı

İstMarina’da spor otomobil rüzgârı

Dünya lüks spor otomobillerin yıldızları İstMarina AVM’de görücüye çıkıyor. Serginecek otomobiller arasında Lamborgini Urus, Ferrari 458 MM speciale, Lamborgini Aventador,Rolce Royce Wraith, Porce Cayenne Hybrit, Mercedes G 400 wagon dikkat çekiyor.

İstMarina’da spor otomobil rüzgârı

Birbirinden lüks otomobilleri fuaye alanında sergileyecek olan İstMarina, 500 TL’lik alışveriş yapan müşterilere de stoklarla sınırlı olarak Lamborgini ile Kartal-Pendik sahilyolunda tur atma fırsatı da sunacak. Dün başlayan, 4 Temmuz pazar gününe kadar devam edecek etkinlikte Barcha Group da meşhur spor otomobiller ile yer alacak. İstMarina AVM Müdürü Melih Çevik, “Koronavirüs 1.5 sene içerisinde hızlı bir şekilde tüm dünyaya yayıldı. Misafirlerimiz güvenli ve kendilerini riske atmayacak yerlerde alışverişlerini fiziki olarak yapmak istiyorlar. Biz de İstanbul’un bu anlamda öncü AVM’lerinden biri olduk. Bu ve benzeri etkinliklere hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kocası sandı, mutfakta karşılaştı! Gece yarısı kabusu yaşadıBursa’da, Necibe B. (42) evin mutfağında karşılaştığı hırsızlık şüphelisi tarafından önce dövüldü, sonra da bıçaklandı. Yaralı Necibiye B., hastanede tedaviye alınırken, polis şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler