Geri Dön
EkonomiKadın öğrencilere destek

Kadın öğrencilere destek

Royal Canin Türkiye, üniversitelerin veterinerlik fakültelerinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik Üniversite Temsilcileri Programı başlattı.

Kadın öğrencilere destek

Öğrencilere şirket içerisinde üst düzey yetkililerle birebir mentorluk desteği sağlanıyor, kişisel ve profesyonel gelişim fırsatları sunuluyor. Öğrenciler, hayvan sağlığı alanında uluslararası kabul gören uzman teknik bilgiler ile buluşturulurken, mezuniyetleri öncesi geniş bir iletişim ağına da sahip oluyorlar. Royal Canin Türkiye Ülke Müdürü Aslı Çelikkol, “Nitelikli işgücü ihtiyacının karşılanabilmesi ve kadınların STEM alanında eşit imkanlarla desteklenebilmesi için bilgi ve deneyim anlamında kadınları destekliyoruz” dedi.

Kazını boynundan astığını iddia ettiği komşusu bıçakladı!Antalya’da Meral Yıldırım, daha önce kazını boynundan asarak öldürdüğünü söylediği, husumetli olduğu kadın komşusu A.E. ve yanındakiler tarafından bıçaklandı. Meral Yıldırım’In eşi İbrahim Yıldırım ise olayla ilgili, "Tehditleri hala sürüyor. Ne yapacağımızı bilmiyoruz" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler