Geri Dön

Katmandu’ya haftada 4 sefer

Türk Hava Yolları’nın (THY) Uzak Doğu’daki 29’uncu destinasyonu, Nepal Cumhuriyeti’nin en büyük şehri ve başkenti Katmandu oldu.

Katmandu’ya haftada 4 sefer

THY’nin Katmandu seferleri, 1 Eylül 2013 itibariyle haftada 4 gün olmak üzere İstanbul’dan salı, perşembe, cuma ve pazar günleri, Katmandu’dan ise pazartesi, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri icra edilecek.
İstanbul’dan Katmandu’ya tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 406 euro’dan başlayan ücretlerle seyahat edilebilecek. Ayrıca, Miles&Smiles üyelerinin yeni açılan hatlarda ilk 6 ay boyunca yüzde 25 mil indirimli ödül biletle seyahat edebilecekleri bildirildi.

Hedef 50 milyon yolcu
2013 yılı için 46 milyon olan yolcu hedefini yükselttiklerini belirten Topçu, şunları söyledi:
“Ancak ilk 6 ayda 26 milyonu aşmış durumdayız. İnşallah yılı 50 milyon civarında bir yolcu ile kapayacağız. Bu rakam bizi dünya liginde çok iyi bir yere getirecek. THY’nin 276 sipariş uçağı var. Her ay bunlar teslim alınmaktadır. Önümüzdeki aylarda yeni uçuş noktaları açacağız. Hedefimiz, THY’yi dünya ile rekabet eden, hizmet kalitesi ile örnek alınan, artık taklit eden değil, taklit edilen bir havayolu şirketi haline dönüştürmek.”

Samsun'da geri dönüşüm seposunda yangınSamsun'da geri dönüşüm deposunda çıkan yangın, itfaiye ekiplerince kontrol altına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber