Geri Dön
EkonomiKısıtlamada Milli Piyango yılbaşı biletinizi online alabilirsiniz! 100 milyon liraya 4 gün kaldı

Kısıtlamada Milli Piyango yılbaşı biletinizi online alabilirsiniz! 100 milyon liraya 4 gün kaldı

Nefes kesen geri sayım devam ediyor! Milli Piyango Yılbaşı Özel çekilişinde büyük ikramiye 100 milyon lira. Vatandaşlar gezici ve sabit bayilerden biletlerini alırken, koronavirüs salgını nedeniyle hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında ise Milli Piyango biletlerini online platformlardan alıyor. Büyük çekilişe 4 gün kala online Milli Piyango bileti almak ise çok kolay. İşte Milli Piyango yılbaşı çekilişi için bilet alma yöntemleri...

Kısıtlamada Milli Piyango yılbaşı biletinizi online alabilirsiniz! 100 milyon liraya 4 gün kaldı

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Milli Piyango’da 2021 yılbaşı özel çekilişi için bilet satışları hız kesmiyor. Biletlerin yüzde 80'den fazlası tükendi. Büyük güne 4 gün kala efsane oyuna vatandaşlar tarafında yoğun ilgi var. 100 milyon TL büyük ikramiye ödüllü Milli Piyango biletini sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle gezici ve sabit bayilerden alamayan vatandaşlar Millipiyangoonline.com aracılığıyla online olarak alıyor. Milli Piyango online bilet almak oldukça kolay.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİNDE REKOR İKRAMİYE

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde bu yılki büyük ikramiye tutarı tam 100 milyon TL. Yılbaşında dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 563 milyon 400 bin TL.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde bilet fiyatları belli oldu. Tam bilet 100 TL, yarım bilet 50 TL, çeyrek bilet ise 25 TL olarak belirlendi.

MİLLİ PİYANGO BİLETİ ONLİNE NASIL ALINIR?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi için biletler satışa sunuldu. Hem gezici ve sabit bayilerden hem de online olarak www.millipiyangoonline.com adresinden ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından Milli Piyango yılbaşı özel bileti satın almak mümkün.

Kısıtlamada Milli Piyango yılbaşı biletinizi online alabilirsiniz 100 milyon liraya 4 gün kaldı

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM'DA

Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi çekilişten hemen sonra millipiyangoonline.com'da açıklanacak. Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 563 milyon 400 bin TL olacağı çekiliş sonrası, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını millipiyangoonline.com'dan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO OYNAMANIN KURALLARI

Milli Piyango bilet tipleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Oynanan ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılır!

Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik gösteriyor ve Milli Piyango’da iki tane özel kategori bulunuyor. Amorti, son kazanan kategoridir. Birincisi 0-4 arasından ikincisi 5-9 arasından olmak üzere iki basamak çekiliyor. Son basamağı bu iki sayıdan biri olan biletler amorti ikramiyesi kazanıyor!

Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her basamağındaki numaraya göre bir farklılık gösteren ikramiyedir. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Kısıtlamada Milli Piyango yılbaşı biletinizi online alabilirsiniz 100 milyon liraya 4 gün kaldı

Kontrolden çıkan otomobil önündeki otomobile çarptıAntalya'da aynı yönde seyir halindeki iki otomobilin çarpışması sonucu yaşanan trafik kazasında 1'i çocuk 3 kişi hafif şekilde yaralandı. Araçların hurdaya döndüğü kazada 3 kişi kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler