Geri Dön
EkonomiKurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak, ne kadar, kaç TL 2022? Bu sene emekli bayram ikramiyesine zam yapılacak mı?

Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak, ne kadar, kaç TL 2022? Bu sene emekli bayram ikramiyesine zam yapılacak mı?

Emekli ikramiyesi Kurban Bayramı'na az bir zaman kala emekliler tarafından araştırılıyor. Ramazn Bayramı ve Kurban Bayramı olmak üzere emeklilere yılda iki kez emekli bayram ikramiyesi veriliyor. Temmuz ayında emekli maaşına yapılacak zam sonrasında emekli ikramiyesine zam yapılıp yapılmayacağı merak konusu. Peki emekli ikramiyesine zam gelecek mi 2022? Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak, ne kadar?

Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak, ne kadar, kaç TL 2022? Bu sene emekli bayram ikramiyesine zam yapılacak mı?

Emekli ikramiyesi son dakika gelişmeleri emeklilerin gündeminde bulunuyor. Kurban Bayramı, temmuz ayında idrak edilecek. Bayrama 20 günden az bir zaman kalması nedneiyle emekliler, emekli bayram ikramiyesine zam yapılıp yapılmayacağını ve emekli ikramiyesinin yatacağı tarihi merak ediyor. Peki emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? Kurban Bayramı emekli ikramiyesine zam gelecek mi 2022?

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİNE ZAM GELECEK Mİ?

Emekli maaşlarına temmuz ayında zam gelecek. Kurban Bayramı'nın temmuz ayında idrak edilecek. Gözler emekli bayram ikramiyesine de zam verilip verilmeyeceğini çevridli. Ancak konu ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor.

EMEKLİ İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK?

Kurban Bayramı bu sene 9 Temmuz tarihinde idrak edilmeye başlanacak. Emekli bayram ikramiyelerinin ise 9 Temmuz öncesinde yatırılması bekleniyor. Emekli bayram ikramiyelerinin yatırılacağı tam tarih açıklandığı zaman detaylar habere eklenecek.