Geri Dön

Kurulum sayısı 100 bini geçti

Ingenico, yeni nesil yazarkasa modelleri iWE280 ve İDE280’in ağustos ayı itibariyle sahadaki kurulum sayısının 80 binden fazla iş yeri ile toplam 100 bin adedi geçtiğini açıkladı.

Kurulum sayısı 100 bini geçti

Ingenico ilk olarak Ekim 2013’de yürürlüğe giren tebliğ ile piyasaya çıkan birçok yeni nesil yazarkasa markasından sonra satışa sunulmasına karşın kısa bir süre içerisinde en çok tercih edilen ikinci marka olduğunu duyurdu.

Sahaya çıktığı ilk günden beri temassız ödeme, parçalı ödeme, indirimli ödeme gibi bankaların sunduğu tüm ödeme türlerini iş yerleri ile buluşturan Ingenico yazarkasa cihazları 2005’de hayata geçen ve tek ödeme cihazında birden fazla bankanın çalıştığı ve isim hakkı Ingenico’ya ait olan Ortak POS yapısını da destekliyor. Ingenico ayrıca, mağazalarında birden fazla yazarkasa kullanan perakende firmaları için geliştirilen özel bir iletişim protokolü olan GMP3 ile bağlantı alanında da en çok tercih edilen marka oldu.

Özel uygulamaları var

Ingenico Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Alpay Sidal, “Ürün ve hizmetlerimizle Türkiye’de ödeme sistemlerinde pazara liderlik ve öncülük etmeye devam ediyoruz. Bugün tam 16 banka uygulaması ve 100’den fazla özel uygulama ile en fazla GMP3 entegrasyonu yapan firma konumundayız. Sektörel çözüm ortaklıklarımız arasında Sephora, Inditex Grubu Multinet UP, Dominos, Create & Barrel, Kütayha Porselen ve ISS World gibi birçok ünlü marka var. Bu markalar kendi sistemleri ile Ingenico yazarkasalar arasında güvenli iletişimi sağlayan GMP3 çözümümüzü kullanmaya başladı ve maliyetlerini kontrol altına alarak mevcut sistemlerini en verimli şekilde yeni nesile dönüştürdü” dedi.

Ankara-Konya karayolunda feci kazaGelen bir son dakika haberine göre; Ankara-Konya karayolu Kulu kavşağında meydana gelen trafik kazasında 5 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber