Geri Dön
EkonomiLina coin nedir? Linear (LİNA) coin kaç TL oldu?

Lina coin nedir? Linear (LİNA) coin kaç TL oldu?

Lina coin nedir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kripto para takiçilerinin yakından takip ettiği Binance tarafından bugün listeleneceği duyurulan yeni kripto para birimi Lina coin nedir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Lina (Linear) coin'de son durum ne?

Lina coin nedir? Linear (LİNA) coin kaç TL oldu?

Lina coin nedir sorusu araştıma konusu olmaya devam ediyor. Kripto para severlerin yakından takip ettiği Binance tarafından bugün satışa sunulacağı duyurulan Linear coin konusunda araştırmalar devam ediyor. Peki Linear (Lina) coin ne kadar oldu, diğer alt coinlerden farkı nedir?

LINA (LİNEAR) COİN NEDİR?

Sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar oluşturabilen ve merkezi olmayan bir varlık protokolü olan Linear, Ethereum ağında oluşturulmuş bir ERC-20 tokenı'dır. LINA'nın temel amacı, protokolün çapraz zincir yetenekleri sayesinde daha iyi ölçeklenebilirlik ve daha yüksek hız ile üstün bir kullanıcı deneyimi sunmaktır.

Linear Finance, yalnızca blockchain teknolojisinin sağladığı özelliklerden yararlanmaya devam ederken, geleneksel varlıklara maruz kalmak istemeyen kullanıcılar için basit bir çözüm sunmayı amaçlamaktadır .

LINA token’ın ödeme, stake etme, yönetişim ve likidite madenciliği gibi birkaç amacı bulunmaktadır. LINA token‘ı oluşturmak isteyen kullanıcıların dijital varlıklarının %100’ünü teminatlandırma anlamına gelen rehin vermeleri gerekmektedir. Bunun amacı ise sentetik varlıkların temel bir varlık tarafından desteklenmesini sağlamaktır. Bu, olası değişken sentetik varlıklardan istikrar yaratacaktır. Bununla birlikte, LinearDAO gelecekte gereksinimleri gerektiği şekilde azaltabilir.

LINA token'larını yatırmaya teşvik etmek için kullanıcılarına değişim ücretleri, enflasyona dayalı, verim tarımı kampanya gibi ödüller sunmaktadır.

LİNA COİN NE KADAR?

Lina coin an itibariyle 1,82 TL seviyesinden işlem görüyor. Bu dadolar cinsinden 0,25 ABD doları olarak hesaplanıyor ( Fiyatlarda sürekli olarak işlem hacmine göre değişim yaşanmaktadır.)

LINA COİN'İ Benzersiz Yapan Nedir?

LINA Finans, Ethereum ağının üzerine inşa edilmiş olsa da, protokol, kullanıcıların diğer desteklenen zincirlere erişmesine ve varlıkları bunlara aktarmasına olanak tanır. Linear, dijital varlıklara ek olarak, müşterilerin birçok merkezi olmayan borsa ( DEX ) protokolünde ortaya çıkan sistemik önden çalışan sorunu çözmek için hareket eden dinamik fiyat beslemeleri aracılığıyla forex ve emtialar gibi geleneksel varlıklara erişmelerini sağlar .LINA jetonları, Sıvıları basmak için temel teminat görevi görür. Bununla birlikte, müşteriler bu temel teminatın% 20'sini karşılamak için ETH ve wBTC gibi diğer dijital varlıkları da kullanabilir.

Doğrusal Değişim, Sıvılar için sınırsız likidite sağlar ve takas süresini blok başına bir saniyeye kadar düşürür - bu da onu yüksek frekanslı tüccarlar ve algoritmik ticaret yazılımı çalıştıranlar için uygun hale getirir.LINA Finans kullanıcıları zamanla sentetik geleneksel varlıklara ve nihayetinde yakın vadede hisse senetlerine erişebilecekler. Çapraz zincir yaklaşımı , Linear'ın ücretleri azaltmasına yardımcı olur ve Ethereum'daki bazı mevcut protokollerde ortaya çıkabilecek kehanet önü sorununu çözer .LINA Finans'ın en benzersiz özelliklerinden biri, topluluk yönetişimine dayalı olarak kararlaştırılacak olan önerilen tasfiye mekanizmasıdır. LINA sahipleri, diğer seçeneklerin yanı sıra, oylama yoluyla işlem ücretlerini ve sigorta fonuna ne kadar tahsis edeceklerini seçmeye yardımcı olabilir.

 

Polisten kaçtıkları lüks ciple çöp kamyonuna çarptılar!İstanbul Ataşehir'de sürücüsünün, denetim yapan polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçtığı lüks cip, çöp kamyonuna çarptı. Uyuşturucu maddenin ele geçirildiği cipteki 3 kişi gözaltına alındı. Öte yandan İşlem yapılmak üzere polis merkezine getirilen şüphelilerin çok sayıda suç kayıtları olduğu öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler