Geri Dön
EkonomiM.I.C.E fuarı için geri sayım başladı

M.I.C.E fuarı için geri sayım başladı

Türkiye’in ilk ve tek etkinlik, toplantı ve kongre endüstrisi fuarı ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, değişen yüzüyle altıncı defa global M.I.C.E endüstrisini ağırlamaya hazırlanıyor.

M.I.C.E fuarı için  geri sayım başladı

6. ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines 20-22 Şubat 2019’da ‘Connecting Dots’ mottosu çerçevesinde hazırlanan yeni konseptiyle İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

B2B görüşmeleri olacak

Yurtdışı pazarından katılacak 250 uluslararası nitelikli M.I.C.E profesyoneli ve 500’ün üzerinde yerel profesyonel, fuar kapsamında katılımcı firmalarla B2B görüşme gerçekleştirecek. 2019 yılı için Uluslararası Hosted Buyer programı kapsamında ağırlanacak firmaların yıllık etkinlik ve toplantı bütçesi 25 milyar lirayı aşarken, satın alıcılar ağırlıklı olarak Rusya, Hindistan, Avrupa ve Asya ülkelerinden geliyorlar.

ACE of M.I.C.E. her zamanki gibi birbirinden renkli networking etkinlikleriyle katılımcılarına keyifli zamanlar yaşatırken aynı anda bağlantılarını genişletme şansı tanıyor. İlk günün akşamında Portaxe’da düzenlenecek ‘Gala Yemeği’ ve fuarın ikinci günü gecesinde Beşiktaş Dorock XL’de 1.500 kişinin katılımıyla düzenlenecek ‘AMEzing Parti’ ile fuar katılımcılarını eğlenirken bağlantılarını genişletebilecekleri renkli deneyimler de bekliyor.

M.I.C.E fuarı için  geri sayım başladı

En iyiler konuşmaya geliyor

Global M.I.C.E sektörünün en büyük marka ve isimlerini bir araya getirmeye devam eden ACE of M.I.C.E. by Turkish Airlines 2019 Konferans Programında, etkinlik endüstrisinin yeni iletişim teknolojileri ışığında geçirdiği değişim sürecinden esinlenerek deneyimsel pazarlama ve deneyim tasarım, destinasyon pazarlaması, etkinlik teknolojileri ve espor temalarını işleniyor.

Deneyimsel Pazarlama ve Deneyim Tasarımı konularında dünyanın lider etkinlik ve yönetimi şirketi GES’in Uluslararası Genel Müdür Yardımcısı Jason Popp; PICO Global Marka Etkileşimi Direktörü Gregory Crandall; Madonna konserleri ve Super Bowl gibi şovların daimi prodüksiyon şirketi Moment Factory’nin sahne şovlarının ardında mutfaktan gelen bir isim Johanna Marsal, Sila Sveta’dan Anastasia Filatova; küresel pazarda lider deneyimsel pazarlama ajansları Jack Morton Worldwide’dan Caspar Mason ve Freeman XP’den Jordan Waid konferans programı kapsamında ACE of M.I.C.E.’da olacak.

Çuval çuval servet taşıdılar! 5 dakika sürdüGüngören'de iş yerinden yapılan hırsızlık cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Hırsızlar alarm sisteminin çalışmasına aldırış etmeden rahat tavırlarıyla iş yerinden yaklaşık 40 bin lira değerinde tekstil ürünlerini çalıp kaçtı. Hırsızları mahalle sakini görüntüledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler