Geri Dön

Manchester United’da THY’nin yerini Aeroflot aldı

İngiliz Premier Lig futbol takımlarından Manchester United’ın sponsorları arasına Rusya’nın devlet kontrolündeki havayolu şirketi Aeroflot katıldı.

Manchester United’ın ilk Rus sponsoru olan Aeroflot, Türk Hava Yolları’nın (THY) İngiliz kulubüyle sponsorluk anlaşmasının bitmesi üzerine 5 yıllık imza attı. Aeroflot CEO’su Vitaly Saveliev, “İlk küresel ortaklığımızı dünyanın en çok sevilen ve en başarılı futbol kulüplerinden birisiyle yaptık” dedi. Anlaşmayla ilgili finansal rakamlar açıklanmadı. Manchester United’ın en büyük rakibi sayılan Manchester City’nin sponsoru ise Birleşik Arap Emirlikleri havayolu şirketi Etihad. General Motors ise geçen yıl yaptığı anlaşmayla Manchester United’ın ana forma reklam sponsoru olarak 2014 yılından itibaren 7 yıl için 559 milyon dolar ödeyecek.

istanbul'a tüm giriş çıkışlar kontrol ediliyorİstanbul'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim gerçekleştirilirken seyahat izin belgesi olmayan yolcuların giriş veya çıkışına izin verilmedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber