Geri Dön

Mandarin Bodrum 7 ödül kazandı

Mandarin Oriental Bodrum, Türkiye’nin En İyi Resort Oteli, Türkiye’nin En İyi Büyük Oteli, Avrupa’nın En İyi Resort Oteli, Avrupa’nın En İyi Spa Oteli, Türkiye’nin En İyi Spa Oteli, En İyi Uluslararası Spa Oteli ve Türkiye’nin En İyi Düğün Oteli alanlarında ödüle layık görüldü.

Mandarin Bodrum 7 ödül kazandı

Mandarin Oriental Bodrum Genel Müdürü Harun Dursun, “2017 - 2018 Uluslararası Otel Ödülleri’nde ödüle layık görülmek bizim için büyük bir onur. Bu ödüller ekibimizin, misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarının karşılanması için gösterdiği çabanın bir kanıtıdır ve bizleri daimi olarak misafirlerimizin beklentilerini tam anlamıyla yerine getirerek yolumuza devam etmek konusunda cesaretlendirecek” dedi.

Her biri kendine ait özel açık alana sahip ve birçoğu sonsuzluk havuzunu içinde barındıran, oda, daire, süit ve villalarla toplam 132 konaklama ünitesine sahip otel, Bodrum Yarımadası’ndaki en büyük tesislerden biri. Tesiste iki adet özel kumsal, birçok su sporları aktivitesi, sekiz adet restoran ve bar, ödüllü Spa ve Gymboree’nin çocuklar için çok kapsamlı aktiviteleri de bulunuyor.

20 yıllık arkadaşını, küfredince bıçakladıBURSA'da Muammer Y. (43), 20 yıllık arkadaşı Ali Öztaş'ı (46) kendisine küfrettiği gerekçesiyle bıçakla yaraladı. Öztaş, hastaneye kaldırılırken, Muammer Y. polis merkezine giderek teslim oldu. İki arkadaşın kavga anı, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber