Geri Dön
EkonomiMaske arayanı hedefine alıyor

Maske arayanı hedefine alıyor

Eset Kıdemli Güvenlik Uzmanı Tony Anscombe de, “Dolandırıcılar olası kurbanların sahte bağlantılara tıklamasını sağlamak için virüsle ilgili önemli bilgiler sunuyormuş gibi davranıyor.

Maske arayanı hedefine alıyor

Dünya Sağlık Örgütü’nün adını kullanıyorlar. İnternette dolaşan bir diğer yaygın sahtekarlık yöntemi de, Çin’deki çocuklar için geliştirildiği iddia edilen aşıya maddi destek isteyen, duygu sömürüsü amaçlı bir kandırmaca. E-postayı alanlardan, saldırganların cüzdanlarına kripto para göndermeleri isteniyor. Siber düzenbazlar maske, dezenfektan arayan insanlara odaklanıyor ve kişilerin finansal verilerini elde etmeyi hedefliyor” bilgisini verdi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
THY yolcularını meme kanseri konusunda bilgilendiriyorMisafirlerinin seyahat sağlığı ve güvenliğini en ön planda tutan bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları 15 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği 160 uçuşta meme kanseri riskine dikkat çekecek. Kabin ekiplerinin pembe kurdele takacağı ve özel anons ile yolcuların bilgilendirileceği uçuşların ilki İstanbul’dan Ankara’ya gerçekleşti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler