Geri Dön

MESA Mesken’de görev değişikliği

MESA Holding’in lokomotif şirketi, MESA Mesken Sanayii A.Ş.’de yapılan yeni görev değişiklikleri ile Mert Boysanoğlu Mesa Mesken Sanayii A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği’nden Mesa Mesken Sanayii A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığına, Yiğit Boysanoğlu ise Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine getirildi.

MESA Mesken’de görev değişikliği

Erhan Boysanoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olduğu MESA Holding’in Yönetim Kurulu’nda ise Mert Boysanoğlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Yiğit Boysanoğlu, Murat Sezgin ve Can Aynagöz yönetim kurulu üyeleri olarak görevlerine devam edecek.

Yeni atamalar kapsamında Mesa Mesken Genel Müdürü Zafer Ak, eski genel müdür yardımcıları Teoman Üstünoğlu ve Cevher Seren, Mesa Mesken Yönetim Kurulu üyeleri olarak görev yapacaklar.

Türkiye ve DSÖ anlaştıSağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Avrupa Bölge Direktörü Hans Kluge, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'na katıldı. Toplantı sonrası Bakan Koca ve Kluge açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, 'İnsani ve Sağlık Acil Durumlarına Hazırlık DSÖ Ofisi'ni İstanbul'da hayata geçiriyoruz. İstanbul'da Dünya Sağlık Örgütü ofisi çok yakında açılacak' ifadelerine yer verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber