Geri Dön
EkonomiMilli Piyango çekilişi ne zaman? Milli Piyango özel çekilişinde rekor ikramiye...

Milli Piyango çekilişi ne zaman? Milli Piyango özel çekilişinde rekor ikramiye...

Milli Piyango çekilişi ne zaman yapılacak? Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden efsane şans oyunu Milli Piyango'da her ayın 9, 19 e 29'unda çekiliş gerçekleşiyor. Ayrıca özel tarihlerde özel çekilişler de yapılıyor. Peki, Milli Piyango çekilişi ne zaman yapılacak? Bugün çekiliş var mı?

Milli Piyango çekilişi ne zaman? Milli Piyango özel çekilişinde rekor ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Milli Piyango'da büyük çekiliş için geri sayım başladı. Her ayın 9, 19, 29'unda çekilişi yapılan Milli Piyango'da bugün çekiliş olmayacak.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

Milli Piyango çekilişi 18 Mart tarihinde gerçekleşecek. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününe özel gerçekleştirilecek Milli Piyango çekilişinde büyük ikramiye tam 20 milyon TL olacak.

Çekiliş 18 Mart Perşembe günü saat 15.30'da başlayacak.

MİLLİ PİYAGO BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler