Geri Dön

Milli Piyango sorgula | 19 Ekim 2020 Milli Piyango çekilişi Millipiyangoonline.com'da

Milli Piyango çekilişi sonuçları ne zaman belli olacak? Efsane oyun Milli Piyango her ayın 9, 19, 29'unda yapılmaya devam ediyor. 19 Ekim Milli Piyango çekilişi 15.30'da başladı. Milli Piyango çekilişini canlı olarak Millipiyangoonline.com adresinden takip edebiliyorsunuz.

Sisal Şans ile yeni dönemde kazandırmaya devam eden Milli Piyango oyununda bugün çekiliş var. Özel günler ve her ayın 9, 19, 29'unda çekilişi gerçekleşen Milli Piyango çekilişinde beklenen büyük ikramiye 4 milyon TL.

19 EKİM MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Milli Piyango'nun bugün yapılacak çekilişi saat 15.30'da başladı. Çekiliş Millipiyangoonline.com'da canlı olarak izlenebilecek. Amorti ve büyük ikramiye çekilişi ise saat 17.30'da gerçekleşecek.

MİLLİ PİYANGO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango yeni dönemde artık online olarak da oynanabiliyor. Biletinizi Millipiyangoonline.com adresinden alabilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Anaokulu ve kreşlerde son ders zili çalındı, veliler ne yapacaklarını şaşırdıKoronavirüs salgınında üçüncü dalgayı yaşayan Bursa'da Milli Eğitim Bakanlığı'nın genelgesiyle resmi ve özel anaokulu ve kreşler yüzyüze eğitime ara verdi. Son ders zili dün akşam çalarken, çocuklar evlerinin yolunu tuttu. Çalışmak zorunda olan veliler ise, çocuklarını nereye bırakacakları konusunda kara kara düşünmeye başladı. Sağlıkçı Canan Karaman "Biz çalışmak zorunda olduğumuz için, çocuğumuzu nereye bıkacağımız konusunda çok endişeliyiz. Biz çocuklarımızı evde yalnız bırakıp işe gitmek zorundayız. Eşim de çalışıyor. Onun da izin alması gibi bir durum yok. Yani tüm iş yerleri açıkken, çocuklarımızı bırakabileceğimiz hiçbir yerin olmaması yanlış bir karar. Evde ben 2 çocuğu bırakıp işe gideceğim. Ailemizin büyükleri burada olsa onlara bırakırız. Ancak onlar da burada değiller. Kreşlerin biran önce açılmasını istiyoruz” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber