Geri Dön
EkonomiMilli Piyango Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 100 milyon TL! Biletler online platformda

Milli Piyango Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 100 milyon TL! Biletler online platformda

Milli Piyango Yılbaşı Özel çekilişi için geri sayım... Büyük ikramiyenin 100 milyon TL olduğu Milli Piyango Yılbaşı Özel çekilişi için bilet satışları 1 Aralık itibariyle başlamıştı. Milli Piyango'da büyük ikramiye hayali kuran vatandaşlar biletlerini gezici ve sabit bayilerden alabildiği gibi sokağa çıkma kısıtlaması olan saatlerde ise online platformlar aracılığıyla bilet almak mümkün. Peki, Milli Piyango yılbaşı bileti ne kadar?

Milli Piyango Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 100 milyon TL! Biletler online platformda

Sisal Şans ile rekor ikramiyeler dağıtan Milli Piyango'nun efsane Yılbaşı Özel çekilişi için artık sayılı günler kaldı. Toplamda 563 milyon 400 bin TL ikramiyenin dağıtılacağı Milli Piyango Yılbaşı Özel çekilişinde büyük ikramiye tam 100 Milyon TL. Milli Piyango 2021 Yılbaşı çekilişi için biletlere yoğun ilgi var. Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bilet alamayan vatandaşlar artık Millipiyangoonline.com adresinden online olarak bilet alabiliyor.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde bilet fiyatları belli oldu. Tam bilet 100 TL, yarım bilet 50 TL, çeyrek bilet ise 25 TL olarak belirlendi.

MİLLİ PİYANGO BİLETİ ONLİNE NASIL ALINIR?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi için biletler satışa sunuldu. Hem gezici ve sabit bayilerden hem de online olarak www.millipiyangoonline.com adresinden ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından Milli Piyango yılbaşı özel bileti satın almak mümkün.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MİLLİ PİYANGO OYNAMANIN KURALLARI

Milli Piyango bilet tipleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Oynanan ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılır!

Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik gösteriyor ve Milli Piyango’da iki tane özel kategori bulunuyor. Amorti, son kazanan kategoridir. Birincisi 0-4 arasından ikincisi 5-9 arasından olmak üzere iki basamak çekiliyor. Son basamağı bu iki sayıdan biri olan biletler amorti ikramiyesi kazanıyor!

Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her basamağındaki numaraya göre bir farklılık gösteren ikramiyedir. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE.COM'DA

Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi çekilişten hemen sonra millipiyangoonline.com'da açıklanacak. Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 563 milyon 400 bin TL olacağı çekiliş sonrası, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını millipiyangoonline.com'dan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Milli Piyango Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye 100 milyon TL Biletler online platformda