Geri Dön
EkonomiMilliyet Executive dergisi ses getirdi

Milliyet Executive dergisi ses getirdi

İş dünyasıyla ilgili öne çıkan içerikleri, özel konu ve röportajlarla ayrıcalıklı olarak ele alan Milliyet Executive, ekonomi, toplumsal cinsiyet eşitliği, sürdürülebilirlik ve iklim değişikliği gibi içeriklerin de yer aldığı ilk sayısıyla okuyucusuyla buluştu.

Milliyet Executive dergisi ses getirdi

 

Milliyet Gazetesi, iş dünyasına yeni bir soluk kazandıran 'Milliyet Executive' dergisini yayımladı. Gazeteyle birlikte ücretsiz olarak sunulan Milliyet Executive dergisi, 5 Ocak 2022’de yayımlanan ilk sayısında dopdolu içeriği, yeni konu ve içerikleriyle büyük ilgi gördü. Dergi ilk sayısında CEO dünyası, ekonominin yeni trendleri, inovasyon, girişimcilik, startup ve yeni ekonomi gibi sektörün geleceğini şekillendiren konu başlıklarını inceledi.

Ayrıca dergide marka hikâyeleri, sektör analizleri, liderlik, yönetim ve kişisel gelişim, kurumsal sosyal sorumluluk, psikoloji, strateji konuları yer aldı. Sürdürülebilir yönetim gibi araştırma çalışmalarını ve küresel iş yaşamında öne çıkan gelişmeler de okuyuculara aktarıldı.

Önemli konu başlıkları

İlk sayının önemli konu başlıklarından biri 2022 yılında nelerin öne çıkacağı oldu. Ayrıca iş dünyasının gündeminde olan ‘cam tavan’ları aşma yolları ve yeşil dönüşüm konusu işlendi. Hakan Aran teknolojik bankacılığın yol haritasını çizerken, Hakan Bulgurlu dünyanın zirvesinden seslendi. Demet İkiler reklam ve değişimden, Nevzat Aydın startup dünyasındaki yeni trendlerden, Gürcan Karakaş TOGG’daki geri sayımdan bahsetti.

Milliyet Executive her ayın ilk çarşamba günü iş dünyasının merak edilenlerini, analizleri ve trendleri mercek altına almaya devam edecek. Dergiye, dijital platformlardan ve Dergilik uygulamasından da erişim sağlanabilecek.