Geri Dön
EkonomiMilliyet Gazetesi 'Seri İlanlar Sayfaları' dijital yeniliklerle geri döndü

Milliyet Gazetesi 'Seri İlanlar Sayfaları' dijital yeniliklerle geri döndü

Milliyet Gazetesi “Seri İlan Sayfaları” dijital yeniliklerle tekrar yayın hayatına başladı. Her gün gazetede yer alacak seri ilanlar sayfasındaki emlak, vasıta, kayıp, eleman ve duyuru gibi ilanlar eş zamanlı olarak milliyet.com.tr’de de yayınlanarak her platformdan okurla buluşabilecek. Üstelik seri ilanlar sayfasında yayınlanacak ilanlara artık QR kod eklemesi yapılabilecek. Böylece QR kod ile herhangi bir dijital platformda yayınlanan ilgili ilanlar, seri ilan sayfaları üzerinden tüm Tükiye’ye ulaşabilecek.

Milliyet Gazetesi 'Seri İlanlar Sayfaları' dijital yeniliklerle geri döndü

 

Milliyet Seri ilanlar Sayfaları’nda yayınlayacak “eleman, emlak ve vasıta” ilanlarının tüm Türkiye çapında kelime fiyatı sadece günlük 1TL +KDV olurken ilan verenler yine tüm Türkiye’de 15 yayın ücretli 15 yayın ücretsiz kampanyasından yararlanabilecek. İlan vermek isteyenler 0212 505 65 65 – 0212 505 67 77 numaralı telefondan ulaşabilir veya seriilanlar@milliyet.com.tr e-mail adresi üzerinden iletişime geçebilirler.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
NYT: 10 elçi açıklamasının ardında ABD hükümeti varABD merkezli New York Times gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Eskişehir'de 10 büyükelçinin Osman Kavala açıklamasıyla ilgili, "Gerekli talimatı Dışişleri Bakanımıza verdim. 10 büyükelçinin bir an önce 'istenmeyen adam' ilan edilmelerini halledeceksiniz dedim" ifadelerine yer verdi. Haberde ayrıca 10 elçi açıklamasının ardında Biden yönetiminin olduğu ifade edildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler